Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
267 відгуків

Интернет-магазин "МАКСИМУМ"

+380996683868
+380996683868
+380505375300
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Интернет-магазин "МАКСИМУМ"

Інтернет-магазин спортивного живлення «МАКСИМУМ» пропонує широкий вибір продуктів для спортсменів за доступною ціною, призначених для вирішення різноманітних спортивних завдань.
Сучасні продукти спортивного харчування допомагають ефективно і безпечно досягти поставлених цілей і завдань

Спортивне харчування — це препарати і харчові концентрати, розроблені для людей, що активно займаються спортом, і призначені для поліпшення спортивних показників: підвищення сили і витривалості, збільшення м'язової маси і т. д. Спортивне харчування виготовляється на основі наукових досліджень в різних областях, наприклад, у таких як фізіологія і дієтологія.

 

Очень часто начинающие спортсмены пугаются этого термина или путают спортивное питание с фармакологическими препаратами, которыми пользуются профессиональные спортсмены. В действительности, спортивное питание не имеет ничего общего с допингом и бояться нечего абсолютно. Спортивные добавки, по сути, являются «концентрированной пищей», которая состоит из тех же самых компонентов, что и обычная, домашняя еда. Смысл же «концентрированности» состоит в том, что обычная еда может усваиваться организмом около 4 часов, а спортивные добавки — набагато швидше і повніше, при мінімальних витратах на перетравлення, енергетична цінність спортивного харчування настільки висока, що, наприклад, однакові кількості калорій можна отримати, з'ївши велику тарілку макаронів з величезним шматком м'яса, або, випивши всього один стакан білково-вуглеводного коктейлю або гейнера.Але слід розуміти, що спортивне харчування не просто так часто називають добавками, так як воно саме додається до основного раціону, що складається зі звичайної їжі, і харчуватися повністю тільки спортивним харчуванням не буде самим правильним рішенням.
Добавки в типовій упаковці

Спортивне харчування поділяється на кілька основних класів. До них відносяться:

    Протеин - набор мышечной массы, антикатаболическое действие
    Гейнер - набор мышечной массы, восстановление энергии
    Аминокислоты - антикатаболическое действие
        BCAA - антикатаболическое действие, питание мышц
        Аргинин - улучшение питания мышц, пампинг
        Глютамин - питание мышц (мышцы состоят на 60% из этой аминокислоты)
    Жиросжигатели - сжигание жира, работа на рельеф
    Анаболические комплексы - набор мышечной массы
        Тестостероновые бустеры - набор мышечной массы
        Прогормоны - набор мышечной массы
Креатин - збільшення сили, м'язової маси
Креатин з транспортною системою - збільшення сили, м'язової маси, поліпшення живлення м'язів
Вітамінно-мінеральні комплекси необхідні як при наборі маси, так і при схудненні
Замінники їжі, частіше для зниження ваги

Цей список можна продовжити, також як і опис властивостей і напрямів впливу добавок. Більш детальну інформацію Ви можете знайти в розділі Спортивне харчування

Выбор необходимого Вам класса зависит от тех целей, которые Вы ставите перед собой, приходя в тренажерный зал. Например, если Вы хотите похудеть, но классические методы борьбы с лишним весом Вам не помогли, то Вы можете начать приём препаратов, которые позволяют использовать лишний жир для повышения выносливости (речь идёт о жиросжигателях). Если же Вам необходимо набрать мышечную массу, то тогда подойдут препараты, относящиеся к категориям гейнеров, протеинов, анаболических комплексов и др. Також, в асортименті спортивного харчування існують препарати для відновлення сил та енергії, які нормалізують загальний обмін речовин і багато функцій організму

Вітрина

Новини

Статті

Написати нам

Если у Вас есть вопросы, пожалуйста, напишите нам сообщение и оставьте свои контакты. Мы свяжемся с вами максимально быстро!