Кошик
267 відгуків
Интернет-магазин "МАКСИМУМ"
+380996683868
+380996683868
+380505375300

SKIN TECH Пілінги і лікувально-косметичні засоби по догляду за шкірою

SkinTech ― високоефективні засоби для вирішення різних естетичних проблем шкіри, які вперше були представлені на ринку ще в 1996 році. Сьогодні SkinTech є світовим лідером на ринку пілінгів і лікувально-косметичних засобів. Унікальні запатентовані формули продуктів SkinTech дарують можливість фахівцям реалізовувати різні стратегії корекції шкіри і досягати найвищих результатів.
Асортимент препаратів SkinTech представлений двома напрямками:
Пілінги SkinTech призначені для застосування виключно фахівцями з вищою медичною освітою. Високоякісні пілінги компанії, розроблені метром естетичної медицини Філіпом Депре, є загальновизнаним світовим лідером. Широка лінійка продуктів, які включають поверхневі, гібридні, серединні та глибокі пілінги, дає в руки фахівця з естетичної медицини потужний інструмент роботи з гарантованою якістю продукції ClassCEIIPeels.
Лікувально-космецевтичні засоби SkinTech – це космецевтика, що дозволяє пацієнтам доглядати за шкірою після процедур естетичної корекції, особливо пілінгів, тим самим збільшуючи їх результативність, а так само гарантовано ефективні засоби для домашнього догляду.