Кошик
267 відгуків
Интернет-магазин "МАКСИМУМ"
+380996683868
+380996683868
+380505375300

Пептидний косметика REVILINE - класу "Люкс" RE-BRENDING"

Це серія клітинної косметики серії REVILINE® – Продукт високих технологій.
НАТУРАЛЬНІ ПЕПТИДИ
 
Унікальність серії визначається входить до складу групою природних пептидних комплексів з різними точками прикладання, надають ефективне омолоджуючу дію на шкіру. Використовуються комплекси реалізують свій потенціал за рахунок стимуляції регенерації клітин шкіри, кровообігу та мікроциркуляції, а також синтезу колаген-еластинового каркаса шкіри.
Природні пептиди легко проникають через роговий шар в глибокі шари шкіри, до рівня живих клітин і капілярів, т. к. їх молекулярна маса значно менше (до 1000 Да), ніж у білків (більше 6000 Так). Ще більше покращує проникнення пептидів їх липофилизация, тобто з'єднання з жировою основою, наявної в складі всіх кремів.
Пептиди відновлюють процеси метаболізму в клітинах шкіри і підвищують клітинний імунітет, завдяки чому створюється бар'єр, який захищає шкіру від руйнівного впливу UV–випромінювання, вільних радикалів, агресивного впливу навколишнього середовища, впливу стресу. Пептиди перешкоджають появі вікових ознак старіння. Завдяки їх дії поліпшується структура шкіри, її колір і зволоженість, досягається ефект ліфтингу.
Також до складу пептидної серії клітинної косметики REVILINE® входять сильні антиоксидантні комплекси природного супероксиддисмутази (СОД) і її індукторів, отримані біотехнологічним шляхом. Дані комплекси мають антиоксидантну, імуномодуляторна, UV-протекторну, протирадіаційне і протипухлинну дію, істотно прискорюючи процеси детоксикації та регенерації клітин шкіри.
Поєднання природних пептидів і природного СОД – нове слово в ревіталізації та клітинної косметики.
Це серія клітинної косметики REVILINE® включає в себе 12 ексклюзивних кремів, які забезпечують делікатний і дбайливий догляд за шкірою всіх типів, у тому числі і за чутливою. Всі креми добре вбираються, не залишаючи жирного блиску, роблять шкіру гладкою та еластичною, надають їй здоровий вигляд, зволожують, живлять, заспокоюють і захищають шкіру, зберігаючи її молодість на довгі роки.
Це серія клітинної косметики REVILINE® ― це косметика, створена на стику медицини і фармакології, яка поєднує в собі властивості інноваційних антивікових і лікувальних засобів.